Postet nga: albin beqiri

Vendimi i Gjykatës për të dyshuarit e grabitjes në Suharekë

Bujar Bashës, Besart Istrefit dhe Leutrim Cakollit, të dyshuar për grabitjen e armatosur në Suharekë, Gjykata e Prizrenit ka vendosur që t’ua vazhdojë paraburgimin deri më 30.04.2024.

Gjykata i lë në paraburgim të dyshuarit për grabitjen në Suharekë

Bujar Bashës, Besart Istrefit dhe Leutrim Cakollit, të dyshuar për grabitjen e armatosur në Suharekë, Gjykata e Prizrenit ka vendosur që t'ua vazhdojë paraburgimin deri më 29 shkurt të ...

Prokuroria: Gjatë grabitjes, të dyshuarit përdorën telefonin e njëjtë përmes të cilit e thirrën pronarin e veturës

Gjykata e Prizrenit ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji ndaj dy të dyshuarve, Albin Beqiri dhe Fatmir Tahiri, të cilët janë arrestuar si të dyshuar pë...

Grabitja në Suharekë, dy të dyshuarit dërgohen në Burgun e sigurisë së lartë në Dyz

Gjykata e Prizrenit ka caktuar një muaj paraburgim ndaj dy të dyshuarve për rastin e grabitjes në një argjendari në Suharekë.

Një muaj paraburgim për dy të dyshuarit për rastin e grabitjes në Suharekë

Gjykata e Prizrenit ka caktuar një muaj paraburgim ndaj dy të dyshuarve për rastin e grabitjes në një argjendari në Suharekë.

Prokuroria kërkon paraburgim për dy të dyshuarit për rastin e grabitjes në Suharekë

Prokuroria e Prizrenit të dielën ka parashtruar kërkesën për caktimin e masës së paraburgimit ndaj dy personave, Albin Beqiri dhe Fatmir Tahiri, të cilët ...

Grabitja e armatosur në Suharekë, çka thotë dosja e Prokurorisë për të dyshuarit?

Dy të dyshuarit e arrestuar për grabitjen e armatosur që ka ndodhur në argjendarinë “Diakos” në Suharekë më 22 nëntor kanë dalë para Gjykatës së Prizrenit për ...