Postet nga: Aksident me fatalitet

Deçan, vetura godet për vdekje këmbësorin, shtetas i Shqipërisë

Policia e Rajonit të Pejës thotë se ka arrestuar të dyshuarin F.Sh., i cili dyshohet se me veturë ka goditur këmbësorin U.N., shtetas i Shqipë...

Aksident në Rrugën e Kombit mes autobusit dhe veturës, një i vdekur

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar mëngjesin e sotëm në Rrugën e Kombit.

Aksident në Podujevë, vdes pasagjerja

Një grua ka mbetur e vdekur dhe një burrë i lënduar nga një  aksident trafiku mbrëmë në rrugën Merdare- Prishtinë, saktësisht në Podujevë.

Një i vdekur nga aksidenti në Deçan, policia jep detaje

Një person 23 vjeç me inicialet F. P., ka vdekur një tjetër person 26 vjeçar Sh. K., ka marrë lëndime  në një aksident që ka ndodhur orët e ...

Vdes një këmbësor pasi goditet nga vetura, policia jep detaje

Një person ka vdekur si pasojë e lëndimeve të marra pasi është goditur nga një veturë.

Aksident me fatalitet në rrugën Prishtinë-Pejë, vdes një person

 

Vdes një person pasi u vetaksidentua në Han të Elezit

Një burrë ka vdekur si pasojë e një vetaksidenti.

Mitrovicë, vetura godet për vdekje këmbësorin 83-vjeçar

Një aksident me fatalitet ka ndodhur në rrugën rajonale Mitrovicë- Bajgorë në segmentin rrugorë zona "Tunel i  parë".