Postet nga: Agon Musliu

Lutfi Haziri: Përveç zbardhjes së rastit për Astrit Deharin, të zbardhet edhe vdekja e Agon Musliut

Kryetari i Gjilanit Lutfi Haziri ka kërkuar nga qeveria që përpos zbardhjes së vdekjes të aktivistit Astrit Dehari të zbardhet edhe rasti i Agon Musliut, i cili vdiq ...

Tetë muaj nga vdekja e Agon Musliut, prindërit e tij paralajmërojnë padi ndaj Qeverisë Kurti

Sot bëhen tetë muaj prej që 26-vjeçari Agon Musliu u vetëvra në Qendrën e Studentëve në Prishtinë, e cila ishte kthyer në karantinë.

Rrëfimi i policit për rastin e Agon Musliut, i cili vdiq në Qendrën e Studentëve në Karantinë

Arben Haradinaj, polic në Policinë e Kosovës ka raportuar sot në Komisionin hetimor parlamentar në lidhje me menaxhimin e pandemisë për rastin e qytetarit Agon Musliu.

Vullnetarët e karantinës në Qendrën e Studentëve dëshmojnë në komisionin hetimor parlamentar

Në Komisionin Hetimor Parlamentar për menaxhimin e pandemisë COVID-19 të hënën janë intervistuar vullnetarët në lidhje me menaxhimin e pandemisë dhe ditën e vdekjes së ...

Lutfi Haziri tregon se për çka i ishte lëshuar leja e qarkullimit babait të Agon Musliut

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, sot ka dëshmuar para komisionit hetimor parlamentar lidhur me menaxhimin e pandemisë.

Arben Vitia flet për rastin e vdekjes së Agon Musliut në karantinë

Ish-Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka dëshmuar para Komisionit Hetimor për menaxhimin e pandemisë COVID-19 dhe vdekjen e Agon Musliut.

Polemika pasi deputeti e krahasoi karantinën në Qendrën e Studentëve me kampin e Aushvicit (VIDEO)

Në komisionin hetimor parlamentar për menaxhimin e pandemisë ku po raportonte Valdet Hashani ish menaxhues i kësaj qendre pati disa polemika pasi deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu e ...

Babai i Agon Musliut rrëfen para deputetëve si u dërgua djali i tij në karantinë (VIDEO)

Në komisionin hetimor parlamentar për menaxhimin e pandemisë është duke folur edhe Naim Musliu, babai i të riut Agon Musliu i cili vdiq në Qendrën e Studentëve ...