Postet nga: agim bahtiri

Agim Bahtiri thotë se vetura “Maybach” është e djalit por e shfrytëzon ai

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka deklaruar pasurinë  në Agjencinë Kundër Korrupsion.

Bahtiri: E shkarkova drejtorin e Arsimit sepse bëri diskriminim në baza fetare

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka dhënë sqarime se pse e ka larguar nga pozita e drejtorit të Arsimit Ismet Ferizin.

Drejtori i Arsimit në Mitrovicë, mohon të jetë shkarkuar nga Agim Bahtiri

Procesi i përzgjedhjes së drejtorëve në disa shkolla në komunën e Mitrovicës së Jugut është bërë mollë sherri ndërmjet të parit të kësaj ...

Bahtiri shkarkon drejtoreshën e Mirëqenies Sociale

Nazan Kërveshi, drejtoreshë e Drejtorisë së Integrimeve Evropiane dhe Mirëqenies Sociale në Komunën e Mitrovicës është shkarkuar sot nga detyra e saj.

Në shtator fëmijët në Shipolit të Mitrovicës pritet të bëhen me çerdhe

Në shtator të vitit të kaluar, KALLXO.com kishte publikuar një shkrim rreth problemeve kryesore në shëndetësi, mirëmbajtje, infrastrukturë e arsim në Komunën e Mitrovicës.

Renovimi i stadiumit "Adem Jashari" në Mitrovicë, pritet të fillojë gjatë këtij muaji

Punimet në renovimin e stadiumit “Adem Jashari” në Mitrovicë, pritet që të fillojnë gjatë këtij muaji.

Bahtiri: LVV po fiton bindshëm në Mitrovicën e Jugut - LIVE

Agim Bahtiri, kryetar i Komunës së Mitrovicës së Jugut, në një konferencë për media ka deklaruar se kjo parti është duke fituar bindshëm në këtë ...

Behgjet Pacolli zbulon se nga jahti ku ishte Millan Radoiçiq i kishte telefonuar Agim Bahtirit për ta "surprizuar"

Kryetari i partisë Aleanca Kosova e Re, Behgjet Pacolli, në një intervistë për "Kallxo Pernime" kishte rrëfyer shumë ngjarje të skenës politike ndërsa ndër to ...