Postet nga: agim bahtiri

Dega e Vetëvendosjes në Mitrovicë reagon pas marrëveshjes së anëtarit të saj me LDK-në

Dega e Lëvizjes Vetëvendosje në Mitrovicë ka reaguar pas marrëveshjes së anëtarit të saj, Fatmir Hasanit me kandidatin për kryetar të Mitrovicës së Jugut ...

Anëtari i LVV-së: Agim Bahtiri do ta lërë Vetëvendosjen njëjtë si AKR-në

Fatmir Hasani, anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje nga Mitrovica sot ka zyrtarizuar marrëveshjen me kandidatin e Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryetar të Mitrovicës, ...

Zyrtarizohet marrëveshja në mes anëtarit të LVV-së dhe LDK-së në Mitrovicë

Fatmir Hasani anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh ish kundër kandidati i Agim Bahtirit për kryetar të Mitrovicës brenda LVV-së, ka zyrtarizuar marrë...

Kundërkandidati i Agim Bahtirit në LVV nesër zyrtarizon përkrahjen për Armend Agollin e LDK-së

Fatmir Hasani, anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje ka deklaruar për KALLXO.com se nesër do të zyrtarizojë marrëveshjen me kandidatin për kryetar të Lidhjes ...

Operimi i dyshimtë i trenit rekreativ të Agim Bahtirit

Kryetari i Komunës së Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri me 3 gusht e kishte bërë një xhiro nëpër qytet me trenin rekreativ.

Vdes 11-vjeçari që kishte rënë në Liqenin Akumulues të Mitrovicës

11-vjeçari i cili para disa ditësh kishte rënë në Liqenin Akumulues në Mitrovicë nuk ka arritur t’iu mbijetojë lëndimeve që mori.

Agim Bahtiri: PDK e ka ndarë Mitrovicën

Kryetari aktual i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, tha se Mitrovica është ndarë nga Partia Demokratike e Kosovës.

Agim Bahtiri, kandidat i LVV-së për kryetar të Mitrovicës

Agim Bahtiri do të jetë kandidat i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Komunës së Mitrovicës.