Postet nga: të shtëna me armë

Të shtëna me armë në Ohio të SHBA-së, një i vdekur dhe dhjetëra të plagosur

Një person ka mbetur i vrarë dhe të paktën 24 të tjerë janë plagosur nga të shtënat masive në Ohio të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Të shtëna me armë zjarri në Hajvali, Policia jep detaje

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar se kanë ndodhur më 23.04.2024 rreth orës 17:00, në fshatin Hajvali të Prishtinës.

Pejë, arrestohet i dyshuari për gjuajtje me armë në aheng familjar

Një burrë në Pejë është arrestuar nën dyshimin se ka shtënë me armë zjarri gjatë një ahengu familjar.

Të shtënat me armë në Prishtinë, mbyllen disa rrugë në Lagjen e Muhaxherëve

Njësitë e Policisë së Kosovës vazhdojnë ta mbajnë të bllokuara rrugën “Bedri Shala”, dhe rrugë të tjera, në Lagjen e Muhaxherëve, në Prishtinë, ku dyshohet se ...

Të shtëna me armë zjarri në dy lokacione në Prishtinë

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar më 04.03.2024, rreth orës 21:40, në dy lokacione afër rrugës “Bedri Shala”, në Lagjen e Muhaxherëve, në Prishtinë.

Pylltari në Vushtrri: I dyshuari shkrepi armën e zjarrit pasi u kap në flagrancë duke prerë dru

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës më 28.02.2024 në fshatin Kollë në Vushtrri nën dyshimet se ka shtënë më armë zjarri.

Të shtëna me armë në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka pranuar një ankesë për shtëna me armë në Fushë Kosovë të hënën në mbrëmje.

Një i vdekur dhe tre të plagosur nga të shtënat me armë në një qendër tregtare në Kolorado të ShBA-ve

Një person ka mbetur i vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur nga të shtënat me armë në një qendër tregtare në Kolorado të Shteteve të Bashkuara të ...