Postet nga: sekuestrim

Dogana sekuestron stimulues seksual në vlerë 40 mijë euro

Dogana e Kosovës ka njoftuar se ka sekuestruar stimulues seksual në vlerë 40 mijë euro, të cilat dyshohet se janë mall i kontrabanduar. Një pjesë e këtyre mallrave sipas ...

Policia sekuestron armë e thika në rajonin e Prishtinës - FOTO

Policia e rajonit të Prishtinës ka njoftuar se brenda dy ditëv ka sekuestruar katër armë të zjarrit, fishekë, thika e gjësende të tjera.

Arrestohen tre burra në Sllovi të Lipjanit, dyshohen për lëndim të lehtë trupor

Tre burra nga fshati Sllovi i Lipjanit janë arrestuar nën dyshimin se kanë kryer veprën penale - lëndim i lehtë trupor.

Kapet sasi e madhe e barnave të kontrabanduara në Skenderaj - FOTO

Dogana e Kosovës gjatë një kontrolli në një barnatore në Skënderaj  ka gjetur dhe konfiskuar barna të pa zhdoganuara.

Arrestohen 4 persona në Prishtinë, policia u sekuestron kokainë, heroinë e mbi 9 mijë euro para

Antidroga e Policisë së Kosovës ka njoftuar se të hënën kanë arrestuar katër persona të dyshuar në Prishtinë, e po ashtu kanë sekuestruar drogë, para, armë, ...

Sekuestrohet përkohësisht BMW-ja e gjelbër, arrestohet shoferi i saj, kishte 225 gjoba

Policia ka arrestuar shoferin e një veture BMW ngjyrë të gjelbër, i cili ka bërë bujë në rrjetet sociale për shkak të zhurmës që shkaktonte në ...

Fushë-Kosovë, sekuestrohen një armë dhe substanca narkotike, shoqërohen në Polici dy persona

Policia e Kosovës, në dy raste të ndara, sot ka shoqëruar në stacion policor dy të dyshuar, një burrë dhe një grua.

Arrestohen dy persona të dyshuar për vjedhje të rëndë në Suharekë

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy persona në Suharekë janë arrestuar nën dyshimin për vjedhje të rëndë dhe lidhur me këtë rast policia ka ...