Postet nga: lëndim trupor

Viktima publikoi në rrjete sociale lëndimet nga dhuna, policia arreston të dyshuarin

Policia e Kosovës ka njoftuar se pas një pune hetimore është identifikuar një grua e cila në rrjetin social i ka postuar disa lëndime të shkaktuara nga një ...

Sulmohet një person në Ferizaj, një nga të dyshuarit në arrati

Një person ka pranuar tretman mjekësor në emergjencën e Ferizajt pasi kishte marrë lëndime trupore nga disa persona.

Policia e kosoves

Arrestohen dy persona në Ferizaj, dyshohet se sulmuan fizikisht një person

Dy persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës në Ferizaj, pasi që dyshohet se kanë kanosur dhe sulmuar një person tjetër.

Lëndimi i një punëtori në Fushë Kosovë, kërkohet caktimi i masës së paraburgimit ndaj dy personave

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit ndaj dy personave për rastin e një punëtori, i cili ra nga lartësia e ...

Drenas, ndalohen dy të dyshuar për privim të kundërligjshëm nga liria, lëndim trupor e sulm

Hetuesit policorë të stacionit të Drenasit sot kanë arritur të sigurojnë prezencën e dy personave të dyshuar për veprat penale: privim i kundërligjshëm nga liria; lë...

Arrestohet një person pasi dyshohet se vodhi dhe sulmoi sigurimin e një dyqani

Një person është arrestuar në Suharekë pasi që dyshohet se pasi ka vjedhur në një dyqan, ka sulmuar fizikisht dy punëtorë të sigurimit.

Përleshje në një shkollë të Prishtinës, arrestohen 4 nxënës

Katër nxënës të një shkolle në Prishtinë janë arrestuar gjatë ditës së sotme nga ana e zyrtarëve policorë të stacionit Jugu.

Ferizaj, arrestohet personi që tentoi të hyjë me dhunë në banesën e ish-bashkëshortes

Policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili me dhunë kishte tentuar të hynte në shtëpinë e ish-bashkëshortes, të cilës i kishte shkaktuar edhe lë...