Postet nga: Incidenti

Digjet një makinë në rrugën Prishtinë – Pejë - VIDEO

Një makinë me traga të Maqedonisë së Veriut është përfshirë nga flakët në rrugën Prishtinë - Pejë.

Trajneri i klubit serb të vaterpolos jep dorëheqje pas incidentit të urrejtjes etnike

Trajneri i njohur Mirko Viceviç, një kroat nga Mali i Zi, dha dorëheqjen nga klubi i vaterpolos të Yllit të Kuq të Beogradit pasi tifozët e tij gjatë ...

Detajet e plota të rrahjes në qendrën tregtare në Prizren

Në emisionin "Kallxo Përnime" po transmetohen pamjet e incidentit që eskaloi në rrahje në mes të personave të sigurimit dhe anëtarëve të një familje të komunitetit rom.

"Më është këputur zemra", thotë aktori Baldwin pas të shtënave fatale

Aktori, Alec Baldwin, ka shprehur tronditjen dhe trishtimin e tij pasi qëlloi për vdekje drejtoren e fotografisë, Halyna Hutchins gjatë xhirimit të një filmi në Nju Meksiko.

Sonte në KallxoPernime: Dhuna, skandalet e rrahjeve dhe korrupsioni në Trepçë

 

Mbahet seanca disiplinore kundër Tomë Gashit për incidentin me lypsarin

Oda e Avokatëve të Kosovës ka mbajtur sot seancën disiplinore kundër avokatit Tomë Gashi në lidhje me rastin e shkelmimit të parave të një lypsari në ...

Policia jep sqarime për incidentin e djeshëm në Zubin Potokut

Policia e Kosovës ka dhënë sqarime lidhur me incidentin e datës 09.05.2021, në zonën e komunës së Zubin Potokut.

Policia jep detaje për incidentin me armë zjarri në 'Rrugën B'

Policia e Kosovës, ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen që ndodhi mbrëmë në rrugën B, që pati gjuajtje me armë.