Postet nga: gani dreshaj

Edhe në Ministrinë e Punëve të Jashtme emërohen 4 zëvendësministra

Si gati në të gjitha ministritë e tjera, edhe në dikasterin e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, që drejtohet nga Meliza Haradinaj- Stublla e AAK-së, janë emëruar ...

Fjalia kërcënuese që e dënoi Gani Dreshajn

“Kom me ta prishë fytyrën”, kanë qenë fjalët të cilat dyshohet t’i ketë thënë deputeti i AAK-së, Gani Dreshaj në drejtim të deputetit të LDK-së, Arben ...

Gjykata dënon ish-deputetët Xhavit Haliti dhe Gani Dreshaj për sulmin ndaj Arben Gashit     

Ish-deputetët e Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti e Gani Dreshaj, janë dënuar me nga 1250 euro për sulmin të cilin ia kishin bërë ish-deputetit të LDK-së, ...

Reagimi i Dreshajt pas ngritjes së aktakuzës për kanosje ndaj Arben Gashit

Deputeti dhe ish-kandidati i AAK-së për kryetar të Istogut, Gani Dreshaj është deklaruar pas ngritjes së aktakuzës ndaj tij dhe deputetit të PDK-së Xhavit Haliti.

Xhavit Haliti nuk e komenton aktakuzën ndaj tij

Nënkryetari i Kuvendit dhe kryetari i degës së PDK-së në Pejë, Xhavit Haliti nuk e ka komentuar aktakuzën e ngritur ndaj tij për sulm ndaj deputetit ...

Aktakuzë ndaj Halitit e Dreshajt për sulmin - kanosjen ndaj deputetit të LDK-së

Prokuroria e Prishtinës me 31 maj 2019 ka ngritur një aktakuzë ndaj deputetëve Xhavit Haliti e Gani Dreshaj.

Xhavit Haliti e Gani Dreshaj fshehin aksionet në biznese

Dy deputetët e Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti dhe Gani Dreshaj përveç që janë partnerë koalicioni, ata vazhdojnë të jenë edhe partnerë biznesi.

Pasuria e Gani Dreshaj disa herë me e madhe se buxheti i Istogut

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, dhe ish kandidati për kryetar të Istogut Gani Dreshaj ka deklaruar se ai bashkë me familjen e tij ...

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!