Postet nga: Durrës

Policia largon 47 kamera ilegale në Durrës, Krujë e Shijak, po hetohen 8 persona për vendosjen e tyre

Policia e Shtetit ka larguar 47 kamera ilegale të vendosura në Durrës, Shijak dhe Krujë.

Arrestohet në Portin e Durrësit 19-vjeçari nga Kosova, dyshohet se tentoi të kalonte kufirin drejt Italisë

Një 19-vjeçar nga Kosova është ndaluar në Portin e Durrësit, pasi tentoi të kalonte kufirin drejt Italisë me dokumente të falsifikuara.

Në Portin e Durrësit arrestohen 10 shtetas të Kosovës, dyshohet se ndihmuan 16 të mitur për të kaluar drejt Italisë

Dhjetë persona, shtetas të Kosovës, janë arrestuar sot në Portin e Durrësit, nen dyshimin se kanë ndihmuar 16 shtetas të mitur nga Kosova që të kalonin në mënyrë ...

Paketonte kanabisin në formë çokollate, arrestohet 28-vjeçari në Durrës

Një 28-vjeçar është arrestuar për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike në Durrës.

I dënuari me 17 vjet burg për drogë në Itali, arrestohet në Durrës

Policia e Shqipërisë ka arrestuar një 62-vjeçar të kërkuar ndërkombëtarisht për veprimtari kriminale në fushën e narkotiktëve. I dënuari me 17 vjet ...

Mbytet në plazhin e Durrësit një 60-vjeçare

Mëngjesin e sotëm rreth orës 11:30 është mbytur në plazhin e Durrësit një 60-vjeçare me iniciale SH.S.

Durrës, dyshohet se tentoi të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë me një 50-vjeçare, arrestohet 65-vjeçari

Menjëherë pas marrjes së njoftimit se një shtetas kishte tentuar të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë me një 50-vjeçare dhe se në tokën në pronë...

Shkuan në postë të marrin kanabisin në formë çokollate që erdhi nga Belgjika, arrestohen dy të dyshuar në Durrës

Policia e Shqipërisë ka zënë në flagrancë dy të dyshuar në Durrës me susbstancë narkotike - kanabis në formë çokollate.