Postet nga: Drogë

Podujevë - Arrestohen dy të dyshuar për shitblerje të narkotikëve

Policia e Kosovës ka arrestuar dy burra nga Komuna e Podujevës të cilët dyshohet që kanë bërë shitblerjen e substancave narkotike.

Gjakovë- Arrestohet i dyshuari për grabitje të armatosur, në shtëpi ju gjetën armë dhe drogë

Një person i dyshuar për grabitje të armatosur në fshatin Kramovik të Komunës së Rahovecit është arrestuar nga Policia e Kosovës.

Prishtinë - E hedhin drogën nga vetura pasi panë Policinë

Katër persona janë ndaluar nga Policia në Prishtinë, pasi të njëjtit pasi kanë vërejtur policinë nga vetura kanë hedhur shtatë qese me marihuanë.

Prishtinë - Kapet me drogë i kërkuari nga Gjykata

Një person është arrestuar nga Policia pasi i njëjti është kapur me substanca narkotike në rrugën “Tirana” në , Prishtinë.

Gjykata vendosi për të dyshuarin për drogë nga Studenqani i Suharekës

Gjykata Themelore e Prizrenit ka refuzuar kërkesën e Prokurorisë për caktimin e masës së paraburgimit për të dyshuarin për narkotik. Gjykata i ka caktuar ...

Suharekë, arrestohet për drogë dhe falsifikim të dokumenteve

Një person i dyshuar është arrestuar nga policia në Suharekë për drogë dhe falsifikim të dokumenteve.

Shtetasja e Shqipërisë kapet me drogë nga Policia në Vërmicë

Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarën grua, shtetase e Shqipërisë për posedim të substancave narkotike. Rasti siç njofton policia ka ndodhur të dielën rreth ...

Gjykimi kundër 12 të akuzuarve për drogë dhe krim të organizuar

Në Gjykatën Themelore të Mitrovicës ka vazhduar seanca e shqyrtimit gjyqësor kundër të akuzuarve Muhamet Mangjollit, Hajdin Hoxha, Avni Mehana, Nehat Haliti, Fehmi Veseli, Bajram Rexhepi, ...