Postet nga: Drogë

Sekuestrohen 200 kg kokainë në portin e Durrësit

Një sasi lënde narkotike prej 200 kilogramwsh kokainë është sekuestruar në portin e Durrësit.

Kapet 27-vjeçari shqiptar në Itali, me 30 kg kokainë dhe 280 mijë euro cash

Tridhjetë kilogram kokainë, që nëse do dilnin në treg do të kapnin vlerën e 2 milionë eurove, u sekuestruan ditën e djeshme nga policia italiane në Torino.,

Djali me 613 kg kokainë, babai me 49 kg, ja ku ishte fshehur droga

Ditën e sotme policia ka vënë në pranga, babanë e Arbër Çekajt i cili akuzohet se teksa eksportonte banane nga Amerika Latine në një kontejner të firmë...

Prokuroria kërkon paraburgim ndaj të arrestuarit për narkotik

Drogë e sasi të konsiderueshme parash janë gjete nga hetuesit e antidrogës gjatë një bastisje dhe kontrolli në dy lokacione në Mitrovicën Veriore.

(FOTO) Gjendet drogë në rrobat e një të burgosuri në Dubravë

Drogë ishte gjetur mëngjesin e sotëm në rrobat e njërit nga të burgosurve në Dubravë. Rrobat ia kishin sjellur familjarët.

Vërmicë - Kapen 28 kg drogë

Policia e Kosovës mbrëmjen e së enjtes, rreth orës 18:30, ka njoftuar se ka konfiskuar drogë në Pikën Kufitare në Vërmicë.

E fshehin në rrobat për të burgosurin, familjarët përpiqen të fusin drogë në Burgun e Dubravës

Shërbimi Korrektues i Kosovës ka njoftuar se ka arritur të parandalojë futjen e drogës në burgun e Dubravës.

VIDEO: Policia hungareze gjen drogë në thesin me speca në autobusin nga Kosova

Policia në Hungari në një autobus të Kosovës ka gjetur drogë në një thes me speca.