Postet nga: Drogë

Pamje - Bastisje për drogë në Gjakovë e Deçan, shtatë persona të arrestuar

Rreth 180 bime narkotike janë asgjësuar sot në fshatin Maznik të Deçanit në një aksion të gjerë anti-drogë që është duke u zhvilluar në zonën e Dukagjinit.

Bastisje për drogë në zonën e Dukagjinit - FOTO

 

Kryeministrja finlandeze zbulon se ka bërë testin e drogës

Kryeministrja e Finlandës, Sanna Marin, ka thënë se ajo ka bërë një test droge, pasi u shfaqën pamjet e reja që tregojnë lideren duke kërcyer ...

Kapen 27 kg marihuanë në Mramor të Prishtinës, arrestohet një person

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në fshatin Mramor të Prishtinës pasi në veturën e të njëjtit janë gjetur dhe konfiskuar 27 kilogramë marihuanë.

Gjendet drogë në Burgun e Dubravës

Vetëm gjatë së premtes, në tre raste të ndryshme, është zbuluar dhe konfiskuar drogë në Burgun e Dubravës.

Policia në kërkim të gjilanasit që hodhi drogën në tokë - Foto

Një person i cili po konsiderohet i njohur për organet e rendit është shpallur në kërkim nga ana e Policisë së Rajonit të Gjilanit për mbajtje e ...

Sekuestrohet kokaina milionëshe në Çeki, u dërgua gabimisht me banane në markete

Kokaina me vlerë gati 90 milionë euro është sekuestruar nga policia në Çeki, pasi u dërgua gabimisht në supermarkete me kuti bananesh.

Arrestohet një 54-vjeçar në Prishtinë, te i dyshuari është gjetur heroinë

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë në Prishtinë, pasi te i njëjti janë gjetur substanca narkotike.