Postet nga: arrestim për vjedhje

Arrestim për vjedhje në lagjen ‘Dardania’ në Prishtinë

Njësitet policore të stacionit Jugu në Prishtinë, sot rreth orës 17:30 kanë arrestuar në flagrancë një person të dyshuar, që dyshohet të jetë i përfshirë në një rast ...

Fushë Kosovë, gjenden laptopë, bizhuteri e syze të vjedhura

Dje në rrugën 'Dardania' në Fushë Kosovë është arrestuar një burrë nën dyshimin për vjedhje nëpër lokacione të ndryshme.

Të dyshuarve për vjedhje i kapen stoli ari e argjendi

Dy burra janë arestuar dje në orët e vonshme  në rrugën 'Sali Nivica' në Prishtinë.

Dy persona të arrestuar për vjedhje në Drenas

Dy persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës në Drenas, pasi dyshohen se kanë kryer vjedhje në lokacione të ndryshme.

Prishtinë, arrestohet i dyshuari për 28 raste të vjedhjeve në QKUK

Mëngjesin e sotëm Policia ka arrestuar një 29 vjeçar me inicialet G.E., i cili po dyshohet për 28 raste të vjedhjeve brenda reparteve të Qendrës Klinike ...

Vjedhaj e veturës, një i huaj dhe një grua kosovare arresohen në Ferizaj

Një shtetas i huaj dhe një femër shqiptare janë arrestuar të mërkuren në Ferizaj, si të dyshuar lidhur me vjedhjen e një veture.

Vidhen shtëpitë e serbëve në Klinë, policia arreston dy persona

Gjatë ditës së djeshme Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona, njëri nga ta i mitur, për vjedhje në Pejë.

Të miturit i vjedhin dritat e Aeroportit të Gjakovës

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se janë vjedhur dritat e ndriçimit të Aeroportit të Gjakovës.