Postet nga: Antoine Griezmann

Griezmann: Barcelona do ia “nxijë jetën” Bayernit

Barcelona përballet me Bayern Munich të premten dhe do të kërkojë kualifikimin në gjysmëfinale të Champions League.

Griezmann thotë se Barcelona është e gatshme që ta fitojë La Ligan

Futbolli në La Ligë do të rifillojë të premten më 12 qershor, pas pauzës tre mujore për shkak të pandemisë së coronavirusit.

Griezmann mund të largohet nga Barcelona shkaku i Messit

Antoine Griezmann mund të largohet nga “Camp Nou”. Sulmuesi, i marrë verën e kaluar nga Atletico Madrid, nuk ka arritur të lërë shenjë me fanellën e Barcelonë...

Interi ia kërkon Barcës Griezmannin për Lautaro Martinezin

Barcelona e dëshiron me çdo kusht transferimin e sulmuesit të argjentinës Lautaro Martinezin.

Barcelona kërkon 100 milionë euro për Griezmannin

Antoine Griezmann erdhi më shumë zhurmë te Barcelona në verën e vitit 2019 nga Barcelona për 120 milionë euro.

Griezmann: VAR-i ndonjëherë është kundër nesh, por nuk kemi se çfarë të bëjmë

Barcelona është mposhtur nga Atletico Madridi në gjysmëfinale të Superkupës së Spanjës në një ndeshje dramatike e cila përfundoi me rezultat 3-2.

Griezmann prezantohet te Barcelona, synon t’i fitojë të gjithë trofetë (VIDEO)

Antoine Griezman sot është prezantuar te Barcelona, pas transferimit nga Atletico Madrid për 120 milionë euro.

Zyrtare: Griezmann transferohet në Barcelonë (FOTO)

Edhe zyrtarisht Antoine Griezman është lojtari më i ri i Barcelonës.