Postet nga: Aksioni ne Veri te Mitrovices

VIDEO- Momenti kur togeri i policisë arrestohet në pritë në veri të Mitrovicës

Në aksionin e ditës së djeshme në veri të Mitrovicës, u arrestuan tre zyrtarë policorë, një rreshter një toger dhe një polic tjetër.

Pamje: Reagimi i policëve nga Leposaviçi kur arrestohen

"Je i arrestuar me urdhër të Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës" ky ka qenë mesazhi i parë që hetuesi i Inspektoriatit Policor i ka dhënë ...

Aksioni në veri, flet Prokuroria Speciale

Tre zyrtarë policorë janë arrestuar dhe janë në pritje për t`u intervistuar nga ana e Prokurorit Special, Sylë Hoxha.

Drejtori i Policisë dhe ministri i MPB-së vizitojnë kampin e Njësive Speciale në Mitrovicë

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj së bashku më ministrin e Punëve të Brendshme, Ekrem Mustafa, pas përfundimit të operacionit policor në ...

Albin Kurti për aksionin në Veri: Tensionim i kontrolluar për t'i mbuluar skandalet e fajdeve

Aksionin e Policisë së Kosovës në Veri të vendit, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti e ka quajtur “tensionim i kontrolluar për t’i mbuluar skandalet ...

Pas aksionit të Policisë, Bahtiri viziton shqiptarët e fshatrave në veri të Kosovës

Kryetari i Komunës së Mitrovicës Jugore, Agim Bahtiri, ka thënë se pas aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit, ka qëndruar në fshatrat ...

Behgjet Pacolli reagon pas arrestimit të dy punonjësve të UNMIK-ut

Behgjet Pacolli reagon pas arrestimit të dy punonjësve të UNMIK-ut

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka reaguar pas arrestimit të një shtetasi rus i punësuar në UNMIK dhe një zyrtari lokal të kësaj organizate.

Aksioni i policisë, katër zyrtarë policorë pranojnë tretman në Spitalin Rajonal në Mitrovicë

Katër zyrtar policor kanë pranuar sot tretman mjekësor në Spitalin Rajonal në Mitrovicë, pas operacionit policor i cili po vazhdon të zhvillohet në disa pjesë të vendit.