Postet nga: aksident komunikacioni

Aksident në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë (FOTO)

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë para disa minutave.

Foto: Aksident zinxhiror në Prishtinë

Disa vetura dhe një furgon janë përfshirë në një aksident i cili ka ndodhur para disa minutave në afërsi të Menses së Studentëve në Prishtinë.

Policia jep detaje për aksidentin në Mitrovicë

Një aksident mes dy veturave ka ndodhur para pak çastesh në Mitrovicë.

FOTO: Aksident në Mitrovicë

Një aksident ka ndodhur mes dy veturave në Mitrovicë.

Aksident mes katër veturave në magjistralen Prishtinë- Pejë, lëndohen 6 persona

Gjashtë persona kanë marrë lëndime të lehta trupore në një aksident që ka ndodhur mes katër veturave në rrugën Prishtinë- Pejë.

Edhe një i vdekur nga një aksident në komunikacion

Një person i cili ishte aksidentuar një muaj më parë vdiq dje në QKUK.

Këmbësori goditet nga vetura në lagjen 'Ulpiana'

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi është goditur nga një veturë në rrugën “Bulevardi i Dëshmorëve” në Prishtinë.

Vdes një grua, goditet nga vetura në vendkalim të këmbësoreve

Një 78 vjeçare ka vdekur si pasojë e plagëve të marra nga një goditje me veturë.