Foto: Aksident zinxhiror në Prishtinë

Disa vetura dhe një furgon janë përfshirë në një aksident i cili ka ndodhur para disa minutave në afërsi të Menses së Studentëve në Prishtinë.

Në fotografitë të cilat kanë arritur në KALLXO.com shihen se si makinat e përplasura kanë pësuar dëme materiale.

Sipas fotografive aksidenti ka ndodhur në sefamorët të cilët gjenden në afërsi të Menses së Studentëve.

KALLXO.com po pret përgjigje edhe nga Policia e Kosovës në lidhje me këtë rast.

Më poshtë u sjellim fotografitë nga vendi i aksidentit: