Postet nga: Valon Aliu

Vrasja në Ferizaj, Sveçla: Do të kujdesem për zbardhjen e të gjitha rrethanave dhe përgjegjësinë e secilit zyrtar

Ministri i Punëve të Brendshme i Kosovës, Xhelal Sveçla, teksa është shprehur se është i tronditur nga vrasja e 21-vjeçares dhe plagosjes së vëllait të ...

Nesër mbahet seanca për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të dyshuarit për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj

Seanca për caktimin e masës së paraburgimit ndaj Valon Aliut, të dyshuarit për vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjen e vëllait të saj 15-vjeçar te ...

Rrjeti i Grave të Kosovës për vrasjen në Ferizaj: Ishin takuar për të vendosur mbi kujdestarinë e fëmijës së tyre

Pas vrasjes së 21-vjeçares dhe plagosjes së vëllait të saj 15-vjeçar te objekti i Qendrës për Punë Sociale në Ferizaj, ka reaguar edhe Rrjeti i ...

Presidentja Osmani për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj: Dënim maksimal për vrasësin

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka kërkuar dënim maksimal për të dyshuarin për vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjen e vëllait të saj 15-vjeç...

Dërgohet në mbajtje për 48-orë i dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj

Valon Aliu, i dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjen e vëllait të saj 15-vjeçar te objekti i Qendrës për Punë Sociale në Ferizaj, ë...

Vrasja e 21-vjeçares në Ferizaj, thirret protestë më 15 prill

Pas vrasjes së 21-vjeçares dhe plagosjes së vëllait të saj 15-vjeçar te objekti i Qendrës për Punë Sociale në Ferizaj, është thirrur protestë.