Postet nga: Shkup - Tetovë

Familjarët të prekur pas incidentit, mes emocionesh rrëfejnë përjetimet e 13 shkurtit

Familjarët e të lënduarve nga aksidenti i 13 shkurtit para kamerës, tregojnë se si e kanë përjetuar momentin kur kanë kuptuar se të afërmit e tyre ...

Lëvizja Vetëvendosje: Aksidenti afër Shkupit, lajm tronditës

Lëvizja Vetëvendosje e ka quajtur lajm tronditës aksidentin që ka ndodhur në autostradën Shkup - Tetovë, ku kanë mbetur të vdekur 13 persona.

Thaçi ngushëllon familjet e viktimave në Maqedoni

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi u ka shprehur ngushëllime familjeve të viktimave të aksidentit në rrugën Shkup-Tetovë në Maqedoninë e Veriut.

Prokurori publik kërkon t’i bëhen analizat shoferit të autobusit të aksidentuar

Zyra e prokurorit publik kryesor kërkon të bëjë një analizë të gjakut dhe urinës së shoferit të autobusit që është rrokullisur sot në autostradën Shkup-Tetovë.

Haradinaj i tronditur nga aksidenti me 13 të vdekur në rrugën Shkup-Tetovë

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është shprehur i tronditur nga aksidenti ku kanë mbetur 13 të vdekur në rrugën Shkup - Tetovë.

Nuhiu: 8 persona të vdekur në aksidentin e autobusit në rrugën Shkup-Tetovë

Zëvendësministri i Brendshëm i Maqedonisë, Agim Nuhiu ka thënë se 8 persona kanë vdekur në aksidentin e autobusit që po udhëtonte nga Shkupi për në ...