Postet nga: prokuroria e gjilanit

Gjykaka e lë prapa grilave të dyshuarin për ngacmim të eprorit të FSK-së shkaku i fotografisë me Ramush Haradinajn

Një fotografi e një ushtari të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK) së bashku me fotografi të ish-kryeministrit, Ramush Haradinaj ka bërë që ushtari i nacionalitetit serb ...

Dosja e Prokurorisë, ushtari serb i FSK-së u ngacmua pasi i publikuan fotografi me Ramush Haradinajn

Një fotografi e një ushtari të FSK-së së bashku me fotografi të ish-kryeministrit, Ramush Haradinaj ka bërë që ushtari i nacionalitetit serb të pranojë mesazhe fyese e kërcë...

Gjilan, paraburgim për të arrestuarit për posedim të heroinës

Gjykata e Gjilanit ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë duke u caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh të pandehurve Xh.D. dhe H.R.

Dosja e Prokurorisë: Gjilanasi pretendoi se e ka "ilaçin" kundër COVID-19

Prokuroria në Gjilan njofton është ndaluar një i dyshuar pasi në Facebook kishte prezantuar një bar kinse me atë produkt shërohet coronavirusi.

Prokuroria e Gjilanit fillon hetimet ndaj mësuesit që qethi nxënësin

Prokuroria e Gjilanit ka konfirmuar për KALLXO.com se ka filluar hetimet ndaj arsimtarit nga Gjilani i cili shihet në një video që po qarkullon nëpër rrjete ...

Aktakuzë ndaj personit që dyshohet se e goditi gjashtë herë me thikë një person nga Cërnica e Gjilanit

Prokuroria e Gjilanit përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se ka ngritur aktakuzë ndaj personit që dyshohet se me 30 dhjetor të 2019 e ka goditur ...

Vdekja e 72-vjeçarit në motel në Gjilan, intervistohet 24-vjeçarja

Pak ditë pas lajmit se një 72-vjeçar ka vdekur në një dhomë moteli në Gjilan, Prokuroria ka nisur hetimet.

Prokuroria jep detaje për vdekjen e 72-vjeçarit në motel në Gjilan

Gjatë ditës së sotme është raportuar se një 72-vjeçar nga Gjilani është gjetur pa shenja jete në një motel në këtë qytet.