Postet nga: parashikimi i motit

Moti sot, i ndryshueshëm

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Sipas parashikimeve të meteorologëve, mbi vendin tonë gjatë ditës së sotme temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës ...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Gjatë ditës së sotme në vendin tonë moti pritet të karakterizohet me vranësira kalimtare dhe me diell.

Ky është parashikimi i motit për sot dhe nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

FOTO: Moti në dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Moti sot dhe në ditët e ardhshme

Gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell.

Moti sot, i vranët dhe me reshje shiu

Sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu të intensitetit të dobët deri mesatar.

Moti gjatë ditës së premte

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e premte do të karakterizohet me mot të vranët dhe intervale të shkurta me diell.