Postet nga: Milan Radoiçiq

Kompania në pronësi të Veselinoviqit dhe Radoiçiqit po merr pjesë në shtrimin e rrugëve të Beogradit

 

Behgjet Pacolli në jaht me Milan Radoiçiqin

Rrjeti i gazetarisë hulumtuese në Serbi, KRIK, ka publikuar sot një foto në të cilën shihen bashkë kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, dhe kryetari dhe nënkryetari i Listë...

Urdhërarrest ndërkombëtar për mikun e kryeministrit Haradinaj, Milan Radoiçiq

KALLXO.com merr vesh se Policia është në kërkim të Milan Radoiçiqit.

Ministria e Drejtësisë 'nuk ka marrë' urdhëresë për arrest ndërkombëtar ndaj Milan Radoiçiqit

Gjatë ditës së sotme është raportuar në mediat kosovare se Ministria e Drejtësisë dhe Policia e Kosovës kanë marrë një urdhëresë nga Gjykata për lë...

Ministri Tahiri: Raportet Vuçiq e Radoiçiq sikur urdhërdhënësi e ekzekutori në rastin e vrasjes së Oliver Ivanoviqit

Ministri i Drejtësisë në Qeverinë e Kosovës, Abelard Tahiri, tha se në vend të vënies para drejtësisë së të dyshuarit kryesor për vrasjen e politikanit ...

Haradinaj zbardh takimin e Hashim Thaçit me Milan Radoiçiqin

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, tha sot se nuk është duke komunikuar më me liderin kontrovers të serbëve të veriut, Milan Radoiçiq që nga koha kur ai ë...

Milan Radoiçiq zgjidhet kryetar i ‘Federatës së Futbollit për Kosovë e Metohi’

Në mbledhjen e kuvendit të të ashtuquajturës Federata Serbe e Futbollit për Kosovë dhe Metohi, e mbajtur sot, kryetar është zgjedhur kryetari i derisotshëm i një klubi ...

Futbolli paralel: Bashkëpunëtori i Haradinajt në arrati, Milan Radoiçiq, synon kreun e ‘Federatës së Kosovës dhe Metohisë’

Kuvendi zgjedhor i Lidhjes së Futbollit të qarkut të Mitrovicës ka zgjedhur të enjten kryesinë e re të klubit të futbollit Trepça dhe në të njëjtën ...