Postet nga: liridona ademaj

Naim Murseli përfundon intervistimin në prokurori, detaje nga deklarata e tij

Naim Murseli, i dyshuari për bashkëkryerje në vrasjen e gruas së tij, Liridona Ademajt më 29 nëntorit të vitit të kaluar, ka përfunduar intervistimin të enjten në ...

Naimi Murseli shkon në prokurori, pritet të vazhdojë intervistimi i tij

Prokuroria Themelore e Prishtinës sot pritet të vazhdojë me intervistimin e të dyshuarit Naim Murselit lidhur me rastin e vrasjes së Liridona Ademaj.

Raportimet pas vrasjes në Podujevë dhe shkeljet e privatësisë

Fotografi, emra dhe materiale të cilat i identifikojnë dy të mitur nga Podujeva, të dyshuar për një vrasje, vërshuan mediat e Kosovës në javën e fundit ...

Intervistimi i të dyshuarve për vrasjen e Liridona Ademajt, reagon vëllai i saj

Leonard Ademaj, vëllai i Liridona Ademajt, ka shkruar se këtë javë prokurorja e rastit së bashku me hetuesit kanë intervistuar të dyshuarit për vrasjen e motrës ...

Vrasja e Liridona Ademajt, Naim Murseli intervistohet nga Prokuroria

Sot para Prokurorisë së Prishtinës, në Departamentin për Krime të Rënda, në cilësinë e të pandehurit për rastin e vrasjes së Liridona Ademajt është dë...

Vëllai i Liridona Ademajt zhvillon takim në Prokurori: Na u ofrua siguri se hetimet janë duke shkuar mirë

Vëllai i Liridona Ademajt, Leonard Ademaj përmes një njoftimi në Facebook ka bërë të ditur se sot bashkë me babin e tij ka zhvilluar takim në Prokurorinë ...

Familja e Liridona Ademajt kërkon takim urgjent me Prokurorinë, dëshiron të informohet rreth rastit

Vëllai i Liridona Ademajt, Leonard Ademaj, ka njoftuar se i janë drejtuar Prokurorisë së Shtetit dhe Prokurorisë Themelore në Prishtinë për takim urgjent.

Lutja e vëllait të Liridona Ademajt: Informacionet rreth vrasjes së motrës ndani me Policinë dhe Prokurorinë

Leonard Ademaj, vëllai i Liridona Ademajt, e cila u vra më 29 nëntor të këtij viti, ka deklaruar se qytetarët që kanë informacione rreth rastit duhet t’...