Postet nga: kërcënimet

VIDEO - 'Maskat' të armatosur ia vënë zjarrin makinerisë brenda gurores

Këto janë pamje të filmuara nga kamerat e sigurisë. Aty shihen disa persona derisa gjuajnë me armë në drejtim të një punëtori në guroren ‘DT MINING SH.P....

Katër kërcënimet e klinikave të QKUK-së kundrejt specializantëve

Ndëshkim në provimet specialistike, ndërprerje të shkollimit specialistik, ndalim të hyrjes në sallat e operimeve si dhe sanksione në mësim – nxënie, janë katër kërcë...

Specializantët protestojnë, thonë se po kërcënohen e nuk po u paguhen kujdestaritë e fundjavave

Kërcënimet që po pretendojnë se po u bëhen dhe mospagesa e punës në kujdestari gjatë vikendeve, i ka mbledhur serish bashkë në një protestë dhjetëra ...

Nuredin Lushtaku dëgjohet duke i thënë asamblistes: Mbylle gojën!

Lëvizja Vetëvendosje, Qendra në Skenderaj ka nxjerrë një video incizim nga mbledhja e Kuvendit Komunal të Skenderajt, ku pretendojnë se asamblistët e kësaj partie, Vjollca Ramaani ...

Kërcënimet me bombë, Prokuroria Speciale jep detaje

Prokuroria Speciale ka dhënë detaje për kërcënimet me bombë.

Kërcënimet e Listës Serbe për rrëzimin e Qeverisë Haradinaj, reagon ministri Pal lekaj

 

Kërcënuesit e ‘padukshëm’ të serbëve të Kosovës

Pllakatet apo pamfletet me përmbajtje kërcënuese ndaj pjesëtarëve serbë, që janë pjesë e institucioneve të sigurisë në Kosovë, të cilat bartin nënshkrimin e të ...

Mustafa: Serbët e Kosovës S'ka Nevojë t’i Mbrojë Beogradi

Kryeministri Isa Mustafa u është drejtuar qytetarëve të Republikës përmes një mesazhi të postuar në profilin e tij në “Facebook” rreth zhvillimeve më të fundit në vend ...