Postet nga: Kalabria

Prishtinë, festë e "çmendur" e motoristëve në lagjen "Kalabria" (VIDEO)

Disa persona kanë festuar e bërë zhurmë me motoçikleta në lagjen "Kalabria" në Prishtinë duke shqetësuar banorët e zonës.

Përparim Rama fton në takim qytetarët e lagjes 'Kalabria' për të diskutuar rreth Planit Rregullues

Komuna e Prishtinës ka ftuar banorët e lagjes "Kalabria" në një takim, të dielën me 22 maj për të diskutuar problemet e kësaj lagje në lidhje ...

Rrahje mes dy grupeve në Prishtinë

Një rrahje mes disa personave ka ndodhur rreth orëx 23:30 në lagjen 'Kalabria' në kryeqytet.

FOTO - Mbeturinat në Lagjen Kalabria në Prishtinë

Këto pamje me mbeturina jashtë kontejnerëve janë në Lagjen kalabria në Prishtinë.

Pas interesimit të KALLXO.com, ‘Besa Security’ largon mbushësit për makina elektrike nga trotuari - FOTO

Kompania e sigurimit 'Besa Security' ka larguar disa mbushës për makina elektrike nga hapësira publike në lagjen ‘Kalabria’ pas interesimit të Kallxo.com

Fushë Kosova dhe një lagje e Prishtinës mbeten pa ujë për shkak të reshjeve të shiut

Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” ka njoftuar se Fushë Kosova dhe lagjja Kalabria në Prishtinë do të mbeten pa ujë nga ora 22:00 deri në orën 05:00 të më...

Turbullim i ujit, pritet ndëprerje në Fushë Kosovë, Obiliq e Drenas

Kompania Rajonale e Ujësjellësit "Prishtina" ka njoftuar se do të ketë ndërprerje të ujit në Fushë Kosovë dhe në Lagjen “Kalabria”

Shtrohet asfalt mbi baltë në lagjen Kalabria të Prishtinës (FOTO)

Mbi baltën që është krijuar në rrugën "Ali Vitia" në lagjen Kalabria në kryeqytet është shtruar asfalt.