Postet nga: Carabao Cup

Liverpool – Arsenal, mbyllet pjesa e parë pa gola

Është mbyllur pa gola pjesa e parë ndërmjet Liverpoolit dhe Arsenalit.

Liverpool – Arsenal, formacionet zyrtare (FOTO)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Liverpool – Arsenal, që luhet në kuadër të 1/8 së finales në Carabao Cup.

Manchester City fiton me lehtësi ndaj Burnleyt (VIDEO)

Manchester City ka fituar me lehtësi ndaj Burnleyt me rezultat 0-3, si mysafir në kuadër të 1/8 së finales në Carabao Cup.

Havertz shënon hat-trick në fitoren e thellë të Chelseat ndaj Barsnleyt (VIDEO)

Chelsea ka shënuar fitore të thellë ndaj Barsnleyt me rezultat 6-0, në kuadër të 1/16 së finales së Carabao Cup.

Arsenali eliminon Leicesterin nga Carabao Cup (VIDEO)

Arsenali ka shënuar fitore me rezultat 0-2, ndaj Leicesterit në kuadër të 1/16 së finales në Carabao Cup.

Manchester City triumfon në finale të Carabao Cup (VIDEO)

Manchester City ka triumfuar në finalen e Kupës së Ligës e njohur si (Carabao Cup), duke e mposhtur Aston Villan me rezultat 2-1.

5 gola në pjesën e parë të ndeshjes Liverpool – Arsenal (VIDEO)

Ka përfunduar pjesa e parë ndërmjet Liverpoolit dhe Arsenalit, me rezultatin 3-2 për mysafirët, ndeshje e cila po luhet në kuadër të 1/8 së finales së ...

Tërhiqet shorti për gjysmëfinalet e Carabao Cup (Foto)

Menjëherë pas përfundimit të ndeshjeve Arsenal – Tottenham dhe Chelsea – Bournemouth është tërhequr shorti për gjysmëfinalet e Carabao Cup.