Postet nga: beqir morina

Prizren, aktakuzë ndaj të pandehurit që dyshohet se vrau një person në prani të bashkëshortes dhe vajzës së tij 3-vjeçare

Prokuroria e Prizrenit ka bërë të ditur më 15.04.2024 se ka ngritur aktakuzë kundër Aziz Gashit, për shkak të dyshimit se ka kryer veprat penale - vrasje e ...

Akuzohet se vrau 48-vjeçarin me kallashnikov në prani të gruas e të fëmijës, gjykata ia vazhdon paraburgimin

Gjykata e Prizrenit ia ka vazhduar paraburgimin Aziz Gashit, i cili akuzohet se ka vrarë Beqir Morinën në mbrëmjen e 2 shtatorit të vitit 2023, duke shkrepur mbi të 10 plumba ...

Vrasja me kallashnikov në Prizren, ky është vendimi i Gjykatës për të dyshuarin

Gjykata Themelore e Prizrenit ka caktuar një muaj paraburgim ndaj Aziz Gashit, i dyshuari për vrasjen e 48-vjeçarit, Beqir Morina, në Prizren.

Vrasja e 48 vjeçarit në Prizren, i dyshuari Aziz Gashi sillet në Gjykatë - FOTO

Aziz Gashi, i dyshuar për vrasjen e 48-vjeçarit Beqir Morina, është sjellur në Gjykatën e Prizrenit, ku pritet t`i caktohet masa e sigurisë.

Vrasja e 48 vjeçarit në Prizren, i dyshuari sot pritet të dalë para Gjykatës

Aziz Gashi, i dyshuar për vrasjen e 48-vjeçarit Beqir Morina, pritet që sot të sillet para Gjykatës së Prizrenit për të marrë vendimin mbi masën ...

Dosja e Prokurorisë - Si ndodhi vrasja në Prizren

Një vrasje e rëndë tronditi Prizrenin ku nga më shumë se 10 shkrepje të kallashnikovit ka mbetur i vdekur, 48-vjeçari Beqir Morina.

Detaje nga arrestimi i të dyshuarit për vrasjen 48-vjeçarit në Prizren

Pak më shumë se 24 orë nga vrasja e 48-vjeçarit, Beqir Morina, në lagjen "Arbana" në Prizren, Policia ka arritur të arrestojë Aziz Gashi, të dyshuarin për këtë ...

Prokurorja e rastit jep detaje nga vrasja e 48-vjeçarit në Prizren

Prokurorja e Departamentit të Krimeve të Rënda në Prizren, Ervehe Gashi, ka ndarë detaje në lidhje me vrasjen e 48-vjeçarit në lagjen "Arbana" në Prizren.