Postet nga: Aziz Gashi

Prizren, aktakuzë ndaj të pandehurit që dyshohet se vrau një person në prani të bashkëshortes dhe vajzës së tij 3-vjeçare

Prokuroria e Prizrenit ka bërë të ditur më 15.04.2024 se ka ngritur aktakuzë kundër Aziz Gashit, për shkak të dyshimit se ka kryer veprat penale - vrasje e ...

Akuzohet se vrau 48-vjeçarin me kallashnikov në prani të gruas e të fëmijës, gjykata ia vazhdon paraburgimin

Gjykata e Prizrenit ia ka vazhduar paraburgimin Aziz Gashit, i cili akuzohet se ka vrarë Beqir Morinën në mbrëmjen e 2 shtatorit të vitit 2023, duke shkrepur mbi të 10 plumba ...

Vrasja në Prizren pas zënkës për një pusetë, gjykata merr vendim për të dyshuarin

Gjykata e Prizrenit ia ka vazhduar paraburgimin edhe për dy muaj të dyshuarit për vrasjen e 48-vjeçarit, Beqir Morina, në Prizren.

Vrasja me kallashnikov në Prizren, ky është vendimi i Gjykatës për të dyshuarin

Gjykata Themelore e Prizrenit ka caktuar një muaj paraburgim ndaj Aziz Gashit, i dyshuari për vrasjen e 48-vjeçarit, Beqir Morina, në Prizren.

Çka deklaroi në gjykatë i dyshuari për vrasjen e 48-vjeçarit në Prizren?

Prokuroria e Prizrenit ka kërkuar paraburgim ndaj Aziz Gashit, të dyshuarit për vrasjen e 48-vjeçarit, Beqir Morina, në Prizren.

Dosja e prokurorisë: Prizrenasi u vra në sytë e vajzës 8-vjeçare

Prokuroria e Prizrenit ka kërkuar paraburgim ndaj Aziz Gashit, të dyshuarit për vrasjen e 48-vjeçarit, Beqir Morina, në Prizren.

Vrasja e 48 vjeçarit në Prizren, i dyshuari Aziz Gashi sillet në Gjykatë - FOTO

Aziz Gashi, i dyshuar për vrasjen e 48-vjeçarit Beqir Morina, është sjellur në Gjykatën e Prizrenit, ku pritet t`i caktohet masa e sigurisë.

Vrasja e 48 vjeçarit në Prizren, i dyshuari sot pritet të dalë para Gjykatës

Aziz Gashi, i dyshuar për vrasjen e 48-vjeçarit Beqir Morina, pritet që sot të sillet para Gjykatës së Prizrenit për të marrë vendimin mbi masën ...