Postet nga: autostrada "Ibrahim Rugova"

Aksident mes një veture dhe një kamioni në autostradën "Ibrahim Rugova"

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak orëve në autostradën “Ibrahim Rugova” në segmentin në Duhël të Suharekës.

Aksident mes një veture dhe një kamioni në rrugën Prishtinë-Pejë, dy persona të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e përfshirjes së një veture dhe një kamioni në një aksident trafiku në rrugën Prishtinë - Pejë, më saktë...

Voziti i dehur, gjobitet me 500 euro dhe i ndalohet vozitja për 12 muaj

Policia e Kosovës ka gjobitur me 500 euro, 3 pikë negative dhe 12 muaj ndalim drejtimi të automjetit një vozitës në autostradën ‘Ibrahim Rugova’, i cili po drejtonte makinën ...

Vetaksident në autostradën 'Ibrahim Rugova', një i vdekur dhe katër të plagosur

Një person ka vdekur dhe katër të tjerë janë lënduar në një vetaksident në autostradën 'Ibrahim Rugova', drejtimi Vërmicë - Gjurgjicë.

Aksident mes tri veturave në autostradën 'Ibrahim Rugova'

Tri vetura janë përfshirë në një aksident trafiku në autostradën "Ibrahim Rugova", në segmentin e rrugës Veternik - Bresje.

Aksident mes kamionit dhe dy veturave, pesë të lënduar

Pesë persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti të trafikut mes një kamioni dhe dy veturave, në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Aksident mes tri automjeteve në autostradën "Ibrahim Rugova", lëndohen tre persona

Tre persona janë lënduar në një aksident trafiku mes tri automjeteve që ka ndodhur në autostradën "Ibrahim Rugova, në afërsi të Sllatinës.

Aksident trafiku në autostradën 'Ibrahim Rugova'

Një aksident trafiku në autostradën "Ibrahim Rugova" ka ndodhur mëngjesin e sotëm.