Postet nga: arratisje

I dyshuari për vrasjen e gruas shtatzënë, ende në arrati

I dyshuari për vrasjen e gruas shtatzënë 35-vjeçare në oborrin e Klinikës së Gjinekologjisë në QKUK, është ende në arrati.

I burgosuri u lirua për dy ditë, nuk kthehet më në burgun e Smrekonicës

Një burrë është arratisur nga Qendra Korrektuese në Smrekonicë të shtunën e kaluar, kanë njoftuar nga Policia e Kosovës.

Si në filma – Tentoi t’i ikë policisë nga salla e gjykimit

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje është përballur me një situatë si në filma, ku një i dyshuar kishte tentuar të ikë nga salla e gjykimit.

Arratisen dy të burgosur nga Qendra Korrektuese në Lipjan

Dy të burgosur janë arratisur nga Qendra Korrektuese në Lipjan sot rreth orës 14:40. Kështu bëri të ditur Shërbimi Korrektues (SHKK) i Kosovës përmes një ...

Arrestohet i paraburgosuri që u arratis dje nga Instituti i Psikiatrisë Forenzike

Është arrestuar personi me inicialet I.Sh, i cili ishte arratisur nga Instituti i Psikiatrisë Forenzike.

Kërcënon policët me armë dhe ikë

Një person i dyshuar, i kërkuar nga Policia, u ka drejtuar armën njësitit policor në momentin kur ata kanë tentuar ta ndalojnë. I dyshuari ka ikur nga ...

Arrestohet qytetari që sulmoi dy policë

Arrestohet qytetari që sulmoi dy policë

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, i cili kishte tentuar të arratiset gjatë kohës kur ishte dërguar për tretman mjekësor. Gjatë tentimit për arratisje, i ...

Arratistet gjatë shoqërimit nga policia

Policia e Kosovës, në raportin 24 orësh ka njoftuar për arratisjen e një person të privuar nga liria.