Postet nga: Ardian Kelmendi

Apeli kthen në rigjykim rastin ndaj Naser Osmanit për privatizimin e fabrikës

Gjykata e Apelit e ka kthyer në rigjykim rastin e njohur penal “FAN”, rast i shenjtëruar për liberalizimin e vizave, për shkak se ka gjetur shkelje të ...

Vdes pronari i platformës që shet biletat për ndeshjet e kombëtares së Kosovës

Ka vdekur Ardian Kelmendi, pronar i platformës ‘tiks.app’, e cila bën shitjen e biletave online për Kombëtaren e Kosovës në futboll.

Gjykata vendosi për deputetin Naser Osmani dhe të tjerët, dënohet Deshishku

Deputeti i LDK-së, Naser Osmani së bashku me Bahri Shabanin, Shkëlzen Llukën, Naim Avdiun, Melita Ymeraga, dhe Ardian Kelmendin u liruan nga akuza për keqpërdorim të ...

Gjykata sot jep verdiktin për deputetin Naser Osmani

Gjykata e Prishtinës sot pritet që të shpallë aktgjykimi ndaj deputetit të Kuvendit të Kosovës Naser Osmanit si dhe të akuzuarve të tjerëve, lidhur me rastin e ...

I akuzuari tregon pse e hipotekoi në bankë fabrikën e privatizuar

Në seancën e sotme ne gjykimin ndaj Naser Osmanit dhe të akuzuarve të tjerë që po gjykohen ne lidhje me privatizimin e fabrikës “FAN” në Podujevë, mbrojtjen e ...

I akuzuari Deshishku mohon se vetes i solli dobi në vlerë 5.4 milionë euro

Në gjykimin ndaj Naser Osmanit dhe të akuzuarve të tjerë që po gjykohen në lidhje me privatizimin e fabrikës “FAN” në Podujevë, mbrojtjen ka filluar ta japë i akuzuari ...

I akuzuari shpjegon përgjegjësitë e tij rreth fabrikës së privatizuar ‘FAN’

Në gjykimin ndaj deputetit Naser Osmani si dhe personave të tjerë në lidhje me privatizimin e fabrikës “Fan” në Podujevë, mbrojtjen ka vazhduar ta japë i akuzuari Ardian Kelmendi.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!