Postet nga: Allegri

Allegri: Teknikisht Messi është lojtari më i mirë në botë

Fituesi i Topit të Artë për herë të shtatë, Lionel Messi është komentuar shumë pas marrjes së këtij çmimi të hënën në mbrëmje nga revista ...

Allegri flet pas humbjes ndaj Atalantës

Juventusi u shokua nga humbja e sotme ndaj Atalantës me rezultat 0-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 14-të.

Allegri ‘izolon’ lojtarët e Juventusit

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Alegri është parë i nervozuar pas humbjes së mbrëmshme nga Hellas Verona.

Allegri e thumbon Ronaldon, thotë se Juventusi i tij nuk do të përqendrohet te individët

Largimi i Cristiano Ronaldos ka lën shije te keqe te Juventusi.

Allegri dëshiron rikthimin e Pogbës në Juventus

Juventusi e zyrtarizoi të premten rikthimin e trajnerit Massmiliano Allegrit.

Allegri: Ramsey është përforcim i mirë, i ka golat në këmbë

Trajneri i Juventusit, Masimiliano Allegri sot në konferencë për media  për mesfushorin uellsian Aaron Ramsey.

Allegri: Ronaldo në ndeshjen e nesërme është një avantazh i madh

Trajneri italian Masimiliano Allegri ka dalë në konferencë për media para ndeshjes Juventus- Atletico Madrid, që do të zhvillohet nesër në Torino, prej orës 21:00.

Allegri: Ronaldo është futbollisti më i mirë në botë

Trajneri i Juventusit, Masimiliano Allegri, ka dalë në konferencë për media para ndeshjes së nesërme që zhvillohet ndërmjet Atleticos dhe Juves, në Madrid në kuadër të ...