array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(25) "https://kallxo.com/sport/"
 }
}

FFK e shpërblen KFF Mitrovicën me 10 mijë euro për sukseset e saj në Ligën e Kampionëve (FOTO)

KFF Mitrovica ka arritur që të kaloj në mesin e 32 ekipeve më të Europës, duke bërë paraqitje dinjitoze në fazën e parë të Ligës së Kampionë...

Neville: Sanchez ka qenë një dëshpërim i vërtetë

Ish-lojtari i Manchester Unitedit Gary Neville, tani analist në Sky Sport, e ka kritikuar sulmuesin kilian të Unitedit Alexis Sanchez.

Juventus dhe Barcelona diskutojnë për transferimin e Suarezit te ‘Zonja e Vjetër’

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Patrici, ka udhëtuar drejt Spanjës, më saktësisht në qytetin e Barcelonës, për të disktuar me katalunasit për transferimin e ...

Dembele nuk i përmbahet rregullave të Barcelonës, për të bërë një udhëtim privat në Senegal

Sezon i ri, zakon i vjetër i Ousmane Dembélé. Sulmuesi i Barcelonës pësoi një dëmtimin në bicepsin femoral në ndeshjen e parë të La Ligas ...

Biletat për Kosovë – Çeki shiten në tregun e zi me çmime deri në 16 herë më shtrenjtë (FOTO)

Biletat për ndeshjen Kosovë – Çeki, e cila zhvillohet në Prishtinë me 7 shtator, dje janë shitur për dy orë në platformën online.

Neville: Pogba, si gjithnjë egoist

Legjenda e Manchester United, Gary Neville ka thënë vetëm fjalë të këqija për mesfushorin, Paul Pogba.