array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(44) "https://kallxo.com/dosja/faturat-e-qeverise/"
 }
}

Ndeja e fundvitit në 'Hamam Jazz' e organizuar nga Kadri Veseli buxhetit i kushtoi afro 5 mijë euro

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherazi i pari i PDK-së, Kadri Veseli, po del të jetë merakli i ndejave.

4 zyrtarë të Kuvendit të Kosovës hanë e pinë në vlerë mbi 250 euro

Në prill të vitit të kaluar, katër zyrtarë nga Kuvendi i Kosovës, që udhëhiqet nga kreu i PDK-së, Kadri Veseli, kanë shpenzuar mbi 250 euro për ushqim ...

Në drekën e Kadri Veselit me shokë: Bifteku kushtoi 518 euro

Një drekë e shtaruar nga kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli për liderët e institucioneve tjera të vendit, buxhetit të Kosovës i kushtoi 1 mijë e 110 euro e 90 cent.

Miqtë e Kadri Veselit hanë 580 euro mish qengji

Në prill të vitit të kaluar, në qytetin e Prizrenit, Kabineti i Kryetari të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, kishte shtruar një drekë goxha të shtrenjtë për një ...

Ndeja e Kadri Veselit në klubin ‘Hamam Jazz’ kushtoi mbi 3 mijë e 900 euro

Një ndejë me 15 shkurt të vitit të kaluar që e organizoi kabineti i kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, i kushtoi kuletës së shtetit gati 4 mijë euro.

Qeveria Haradinaj nuk i zbret aeroplanit harxhon më shumë për udhëtime

Shpenzimet e zyrtarëve të institucioneve të Kosovës për udhëtime jashtë vendit janë rritur. Në vitin 2018-të, vizitat zyrtare jashtë vendit dhe shpenzimet për to kapë...