Postet nga: shkaktim i rrezikut të përgjithshëm

Të shtëna armësh në Prizren, policia gjeti tri gëzhoja

Dy natë më parë, në Prizren policia kishte marrë një informacion për të shtëna armësh.

Policia e kosoves

Obiliq, raportohen të shtëna me armë drejt një veture në rrugë

Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës se derisa ishte duke lëvizur me veturë, dy persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të ...

Rahovec, arrestohet pasi në shtëpi iu gjetën një mitraloz, një AK-47, një pushkë gjysmëautomatike dhe 130 fishekë

Policia e ka arrestuar një person në fshatin Dejnë të Rahovecit pasi gjatë kontrollit në shtëpinë e tij janë gjetur një sasi armësh dhe municionesh.

Shtiu me armë në qendër të Prishtinës, identifikohet dhe prangoset i dyshuari

Policia e Kosovës njofton se ka intervistuar një person i cili po dyshohet se ka kryer veprat penale - shkaktim i rrezikut të përgjithshëm, dhe - armë...

Kllokot, gjuajtën me Kallashnikovë gjatë festimit të Krishtlindjes ortodokse, arrestohen dy prej tre të dyshuarve

Tre qytetarë të Kosovës të nacionalitetit serb janë identifikuar nga Policia si pjesëmarrës në një gjuajtje me Kallashnikovë gjatë festimit të Krishtlindjes ortodokse në Kllokot.

Prizren, 'plumbat qorr' i dëmtojnë dy vetura

Një grua në Prizren ka raportuar në Policinë e Kosovës se një predhë e armës së zjarrit i ka dëmtuar veturën, në rrugën Ekrem Rexha.

Gjuajtje me armë zjarri në Qendrën e trajnimit në KEK

Punëtori i sigurimit në Qendrën e trajnimit në Korporatën Energjetike të Kosovës në Obiliq është ankuar në Policinë e Kosovës duke thënë se dje ...

Vushtrriasi raporton në polici se persona të dyshuar gjuajtën me kallash në drejtim të shtëpisë së tij

Të shtëna me armë zjarri në drejtim të një shtëpie janë dëgjuar në orët e hershme të mëngjesit të ditës së djeshme.