Postet nga: renault

Oferta që t’bon me veturë t’re për pranverë

Auto Mita dëshiron t’ua bëjë ëndrrën realitet për të pasur makinën që gjithmonë keni ëndërruar. Jemi të kënaqur t’ua prezantojmë ofertë...

Renault Scenic fiton çmimin 'Vetura e Vitit 2024' në panairin e automjeteve në Gjenevë

Automjeti elektrik Scenic i Renault fitoi çmimin “Makina e Vitit 2024” në panairin e automjeteve në Gjenevë më 26.02.2024, duke i dhënë një shtysë kompanisë franceze teksa ajo po “elektrizon” biznesin ...

Kape ofertën e fundvitit në Auto Mita – blej veturë me zbritje dhe merr goma dimri falas

Auto Mita është këtu për të bërë festat më të bukura për njerëzit që duan të blejnë makinë të re. Nëse blini një makinë ...

Scenic E-Tech electric arrin në finalen e çmimit Makina Evropiane e Vitit 2024

Renault thotë se është krenar që arrin në finalen e çmimit Makina Evropiane e Vitit 2024.

Auto Mita rikthen ofertën pas kërkesave të panumërta – servisi gratis gjithë jetën, përfito sepse zgjatë vetëm një javë

Auto Mita po thyen rrjetin me ofertën e Black Friday – blini një makinë të re Renault, Nissan apo Dacia dhe merrni servis falas për gjithë jetën. Oferta ...

Shqipëria mirëpret Auto Mita-n, distributorin zyrtar për Renault, Dacia dhe Nissan

Auto Mita, njëri ndër shitësi kryesor i makinave në Kosovë, ka zgjeruar aktivitetin e saj në Shqipëri, duke u bërë distributori zyrtar për Renault, ...

35% e shumës të paguhet në fund – zbuloni ofertën e re nga Auto Mita dhe BKT

Auto Mita, në bashkëpunim me Bankën Kombëtare Tregtare (BKT), është duke e vazhduar ofertën inovative financiare për blerjen e veturës tuaj të re. Kjo ...

Rritje e shitjeve globale të Renault në tremujorin e tretë të 2023

Shitjet globale të Renault arritën në 356,747 pikë në tremujorin e tretë të 2023, një rritje e konsiderueshme prej 11% krahasuar me tremujorin e tretë të 2022.