Postet nga: plagosje

Prokuroria jep detaje për plagosjen në Komoran, katër persona të ndaluar

KALLXO.com ka raportuar mbrëmë rreth orës 23:00  për një plagosje me armë zjarri në fshatin Komoran të Drenasit.

Të shtëna në Drenas: Plagoset një person

Në rrethana ende të paqarta një person është plagosur të hënën në mbrëmje në Drenas. Burime brenda policisë i kanë thënë KALLXO.com se i plagosuri ...

Barilevë, fëmija plagos vëllain

Një fëmijë ka plagosur vëllain e tij të shtunën në fshatin Barilevë të Prishtinës.

Novobërdë - Duke manipuluar me armë në veturë e plagos bashkudhëtarin

Një rast i vrasjes në tentativë ka ndodhur në fshatin Strazhë të Komunës së Novobërdës.

Vrasja në restorantin "Shega", i akuzuari shkon në arrest shtëpiak

Në mungesë të njërit nga të akuzuarit dhe në mungesë të dëshmitarëve, dështoi të mbahet seanca e rigjykimit,  për vrasjen e cila ndodhi para pesë ...

Tentim vrasja në Prishtinë përfundon me plagosje

Në rrugën “Shpëtim Robaj” në Prishtinë gjatë ditës së djeshme disa persona të panjohur kanë tentuar ta vrasin një person.

Policia jep detaje për plagosjen në Festivalin e Birrës

Mbrëmë  një person është plagosur me thikë gjatë një incidenti që ka ndodhur gjatë mbajtjes së Festivalit të Birrës dhe Verës në Prishtinë.

Suharekë, plagoset një person

Katër burra janë shoqëruar në stacionin policor pasi që dyshohet së njëri nga ta ka plagosur me armë zjarri një person.