Postet nga: drenas

Ramiz Lladrovci padit përsëri Xhavit Drenorin

Kryetari i Komunës së Drenas, Ramiz Lladrovci ka njoftuar së sot ka deponuar padi të re kundër Xhavit Drenorit për ‘shpifje’.

88 persona helmohen nga ushqimi në Drenas, mbyllet një lokal

Komuna e Drenasit ka njoftuar së 88 persona janë infektuar, ata dyshohet së janë helmuar nga ushqimi në një lokal.

Rexhep Selimi kërkon nga Haradinaj të merret me problemin që banorët e Çikatovës së Vjetër e kanë me Feronikelin

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës ka paraqitur një problem me shpronësim të banorëve të Qikatovë...

Drenas: Theret një person me thikë, arrestohet i dyshuari

Dy net më parë, policia kishte marrë një informacion se një person ishte therur me thikë nga një person tjetër i dyshuar në Drenas.

Shtyhet kuvendi zgjedhor në Drenas, Naim Bazaj pretendon se po bëhet për ‘pazare politike’

Dega e Partisë Demokratike në Drenas duket se ka hasur në vështirësi për mbajtjen e Kuvendit zgjedhor.

Skandali seksual në Drenas, reagon deputetja e Vetëvendosjes

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu ka reaguar pas lajmit se është ndryshuar masa e paraburgimit për mësimdhënësin dhe policin e dyshuar për ...

Veseli: Një tokë që lind burra si Ilaz Kodra, ka të ardhmen e sigurtë

Veseli: Një tokë që lind burra si Ilaz Kodra, ka të ardhmen e sigurtë

Asamblistë opozitarë në Drenas protestojnë kundër Ramiz Lladrovcit

Asamblistë të opozitës së Drenasit kanë vendosur pankarta pranë objektit të Komunës duke shprehur pakënaqësitë e tyre për shkak të padive që kryetari Ramiz Lladrovci ...