Postet nga: burim berisha

Burim Berisha- Pa Balotazh dhe me Vota të Njëjta

Burim Berisha, kandidat i Lidhjes Demokratike të Kosovës në Komunën e Fushë- Kosovës arriti një nga fitoret më bindëse si kandidat i përsëritur.

Burim Berisha Dënohet me 2.000 Euro për Përdorim të Fëmijëve në Fushatë

Disa fotografi të fushatës të kandidatit të LDK-së për kryetar të Fushë-Kosovës, në të cilat shihen edhe fëmijë, i kanë kushtuar me 2.000 euro gjobë kë...

Banorët e Sllatinës Kërkojnë Trotuare

Banorët e Sllatinës Kërkojnë Trotuare

Banorët e Sllatinës së Vogël të Fushë-Kosovës kërkojnë rregullimin e trotuareve për t’iu shmangur rrezikut nga veturat.

Fakte të Shpejta për Fushë Kosovën

Kryetari i Fushë Kosovës, Burim Berisha dha llogari për 2 vjeçarin e parë të mandatit të tij të tretë në krye të Fushë Kosovës në një emision ...

Paradokset e Fushë Kosovës: Uji i Pijshëm, Por i Turbullt!

Furnizimi me ujë të pijshëm ka qenë ndër premtimet kryesore të kryetarit aktual të Fushë Kosovës, Burim Berisha, në fushatën për zgjedhjet për kryetar ...

'Jeta në Komunë' me Kryetarët e Lipjanit dhe Fushë Kosovës

Imri Ahmeti e Burim Berisha do të dalin nesër para Jeta Xharrës dhe asamblistëve të komunave që i drejtojnë për t’u përgjigjur për ...

Kërkohet Bashkëpunim Ndër-Komunal Për Rrezikun Ndaj Qenve Endacakë

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa ka vizituar familjen Jasharaj në Fushë Kosovë për t’u shprehur ngushëllime pas humbjes tragjike të jetës së ...