Postet nga: boris johnson

Johnson rrëfen: Mjekët u përgatitën të lajmëronin vdekjen time

Boris Johnson zbuloi se mjekët u përgatitën të lajmëronin vdekjen e tij, derisa  po luftonte me coronavirusin.

Boris Johnson dhe Carrie Symonds deklarojnë lindjen e një djali

Kryeministri i Britanisë dhe partnerja e tij kanë deklaruar lindjen e një djalit në një spital në Londër.

Boris Johnson: Ky është një moment i rrezikut maksimal nga COVID-19

Mbretëria e Bashkuar është në momentin e rrezikut maksimal nga koronavirusi, tha kryeministri britanik, Boris Johnson, duke iu bërë thirrje njerëzve që të mos e humbasin durimin ...

Kryeministri britanik kthehet në punë të hënën

Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson, do t’i kthehet punës të hënën, ka njoftuar një zëdhënëse e Qeverisë, raporton Reuters.

Kryeministri britanik "del negativ në testin për coronavirus"

Kryeministri i Mbretërisë së Bashkuar Boris Johnson doli negativ në testin për për coronavirus, para se të lëshohej nga spitali më 12 prill, ka thënë një ...

Kryeministri britanik del nga spitali

Kryeministri i Britanisë së Madhe u lëshua nga spitali shtatë ditë pasi ishte shtruar për shkak të komplikimeve shëndetësore pasi ishte prekur nga coronavirusi.

COVID-19: Boris Johnson del nga kujdesi intensiv

Kryeministri britanik Boris Johnson është zhvendosur nga kujdesi intensiv pasi gjendja e tij është stabilizuar.

Boris Johnson kalon natën e dytë në kujdes intensiv

Kryeministri britanez, Boris Johnson, ka kaluar një natë të dytë në kujdes intensiv, pasi po vazhdon të marrë trajtim për COVID-19.