Postet nga: Bejtush Gashi

Bejtush Gashi: Shkarkimi im nuk kishte lidhje me performancën time

Tashmë ish-ministri i Punëve të Brendshme. Bejtush Gashi, ka reaguar një ditë pas shkarkimit të tij nga posti i ministrit.

Bejtush Gashi ia dorëzoi detyrën Ekrem Mustafës

Në Ministrinë e Punëve të Brendshme, Bejtush Gashi ka dorëzuar detyrën e Ministrit të Punëve të Brendshme, tashmë të emëruarit të ri në këtë ...

Pacolli: Bejtush Gashi do të marrë përgjegjësi të rëndësishme institucionale

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka njoftuar se ministri i shkarkuar i Punëve të Brendshme, Bejtush Gashi, në ditët e ardhshme do të marrë përgjegjësi të ...

Peci: Ministri i Brendshëm, ‘kurban’ për të arsyetuar dështimin e mundshëm në INTERPOL

Drejtori ekzekutiv i KIPRED-it, Lulzim Peci, ka reaguar pas shkarkimit të ministrit të Punëve të Brendshme, Bejtush Gashit, dhe zëvendësimit të tij, sipas të gjitha gjasave, nga ...

Labinot Tahiri feston shkarkimin e Bejtush Gashit

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AKR-së, Labinot Tahiri, ka njoftuar se ministri i ri i Punëve të Brendshme do të jetë Ekrem Mustafa.

Bejtush Gashi, ‘kurban’ i kërcënimit të Labinot Tahirit

Aleanca Kosova e Re (AKR) konfirmoi sot se Bejtush Gashi është shkarkuar nga pozita e ministrit të Punëve të Brendshme në qeverinë e Kosovës, ende pa e mbushur ...

Shkarkohet ministri i brendshëm, Bejtush Gashi

Vetëm dy ditë pasi i ka mbushur pesë muaj në kabinetin qeveritar, ministri i Punëve të Brendshme Bejtush Gashi është shkarkuar nga kjo pozitë.

Ministri i Brendshëm raporton para Komisionit për rritjen e pagave të policëve

Gjatë raportimit në Komisionin e Punëve të Brendshme, ministri Bejtush Gashi ka folur për ngritjen e pagave për Policinë e Kosovës dhe zjarrëfikësit.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!