Postet nga: aksidenti ne peje

QKUK jep detaje për gjendjen shëndetësore të fëmijës që u aksidentua në Pejë

Dy fëmijë janë goditur nga një veturë më 07.04.2024 teksa po lëvizur në pjesën e trotuarit në Pejë. Lëndimet që kanë pësuar ata janë të rë...

Pejë - I dyshuari që goditi me veturë dy të miturit, tentoi të ikte nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje e rëndë është shënuar më 07.04.2024, në ora 14:55 në Pejë, ku dy fëmijë teksa ishin duke lëvizur në pjesën e trotuarit u goditën ...

Kryetari i Ferizajt Agim Aliu flet për të aksidentuarit e sotëm të cilët janë nga ky qytet

Përmes një komunikate për media, Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu ka folur për aksidentin e sotëm të një minibusi ku janë lënduar ...

Prokuroria nesër vendosim për shoferin e minibusit që u aksidentua sot në Pejë

Zëdhënësi i Prokurorisë Themelore të Pejës, Ersan Qavolli tha për KALLXO.com se shoferi për shkak të gjendjes shëndetësore dhe me kë...

Haradinaj po i përcjellë me vëmendje zhvillimet pas aksidentit

Kryeministri Ramush Haradinaj përmes një statusi në Facebook ka njofuar se është duke i përcjellur me vëmendje zhvillimet pas aksidentit të autobusit ku mbetën të lë...

Policia: Shpejtësia shkaktar i aksidentit ku u lënduan 31 persona

Policia e Kosovës ka dal me një komunikatë për media në lidhje me aksidentin e autobusit ku janë lënduar 31 persona, të cilët janë jashtë rrezikut pë...