Postet nga: Adrien Rabiot

Juventusi i shënon dy gola të shpejtë ndaj Milanit, Rabiot shënon gol të “çmendur” (VIDEO)

Juventusi po e mposht Milanin me rezultat 2-0.

Adrien Rabiot do t’i bashkohet Evertonit

Mesfushori francez, Adrian Rabiot, pritet të largohet nga Juventusi në merkaton e verës.

Arsenal dhe Everton nisin bisedimet me Juventusin për Rabiotin

Arenal dhe Everton kanë nisur bisedimet me Juventusin për mesfushorin francez, Adrien Rabiot.

Rabiot i hapur që t’i bashkohet Manchester Unitedit

Mesfushori francez, Adrien Rabiot, mund të largohet nga Juventusi, pas një viti qëndrim në Serie A.

Rabiot: Puna është më e fortë në futbollin italian sesa në atë francez

Juventus ka transferuar mesfushorin francez Adrien Rabiot nga Paris Saint-Germain, si transfer i lirë.

Rabiot: Juventus është një nivel më i lartë se PSG

Lojtari më i ri i Juventusit Adrien Rabiot, sot është prezantuar edhe zyrtarisht në konferencë për media.

Rabiot mbërrin në Torino, nesër i kryen testet mjekësore në Juventus (VIDEO)

Mesfushori francez Adrien Rabiot ka zbritur në aeroportin e Torinos.

Rabiot mund të transferohet në Juventus nga Parisi

Mesfushori francez i Paris Saint-Germain, Adrien Rabiot, mund t’i bashkohet skuadrës së Juventusit, prej muajit korrik të këtij viti.