Postet nga: Adriatik

Familja e të vdekurit nga shembja e hotelit ‘Adriatik’ fal gjakun

Në fshatin Vidimriq të Mitrovicës iu dha lamtumira e fundit Visar Behramit i cili u gjet i vdekur dje pas shembjes së hotelit ‘Adriatik’ në Mitrovicë.

Këta janë të arrestuarit lidhur me shembjen e hotelit ‘Adriatik’

Dy persona janë arrestuar mbrëmë me urdhër të Prokurorisë së Mitrovicës pas shembjes së hotelit ‘Adriatik’ që i mori jetën një punëtorit.

28 vjeçari Visar Behrami i cili vdiq nga shembja e hotelit varroset sot

Familjarët e 28 vjeçarit Visar Behrami, i cili vdiq dje në Mitrovicë kanë hapur sot të pamen në fshatin Suhodoll të Mitrovicës.

Mujka: Punimet në hotelin Adriatik pa leje të komunës

Pas vdekjes së të riut nga Mitrovica nën gërmadhat e hotelit të shembur Adriatik, nënkryetari i komunës Faruk Mujka ka deklaruar se kanë themeluar një komision ...

Arrestohen dy persona lidhur me shembjen e hotelit që i mori jetën mitrovicasit

Punëdhënësi dhe punëkryesi i renovimeve në hotelin ‘Adriatik’ janë arrestuar.

Nxirret trupi nga rrënojat e hotelit ‘Adriatik’

Trupi i punëtorit që kishte mbetur i ngujuar nën rrënojat e hotelit ‘Adriatik’ është gjetur dhe tërhequr nga FSK-ja.

27 vjeçari nën rrënojat e hotelit ‘Adriatik’ për më shumë se 6 orë

Sot rreth orës 17 është shembur një pjesë e hotelit ‘Adriatik’ në Mitrovicë.