array(1) {
  [0]=>
  array(2) {
    ["archive_color"]=>
    string(7) "#AE1919"
    ["menu_attr"]=>
    string(33) "https://kallxo.com/ligji/gjykata/"
  }
}

Çfarë deklaruan në gjykatë të dyshuarit për vrasjen e Liridona Ademajt

Naim Murseli, Granit Plava dhe Kushtrim Kollaka u deklaruan sot para gjykatës në seancën dëgjimore lidhur me kërkesën e prokurorisë për caktimin e masë...

Mbrojtja e Naim Murselit mohon përfshirjen e tij në vrasjen e Liridona Ademajt

Gjykata Themelore në Prishtinë sot ka caktuar masën e paraburgimit për një muaj ndaj Naim Murselit, Granit Plavës dhe Kushtrim Kokallës lidhur me dyshimet për ...

Komercialja pezullon sërish punimet në 'Rrugën A'

Gjykata Komerciale ka vendosur të shtyjë ekzekutimin e vendimit të nxjerrë nga Organi Shqyrtues i Prokurimit më 19 prill 2023, i cili ishte lidhur me prokurimin për projektin "Ndërtimi i ...

Një muaj paraburgim për të dyshuarin që vrau vjehrrin e tij me thikë

Gjykata Themelore në Prishtinë sot vendosi një muaj paraburgim për E.D., i dyshuar për vrasjen e vjehrrit ditë më parë.

Nesër dalin para gjykatës Naim Murseli dhe dy të tjerët për rastin e vrasjes së Liridona Murselit

Naim Murseli, K.K dhe G.P nesër do të dalin para gjykatës në lidhje me rastin e vrasjes së Liridona Murselit.

Çfarë deklaroi mbrojtësi i Trim Barakut para gjykatësit?

Për rastin e grabitjes së një argjendarie në Suharekë më 22 nëntor, u deklarua edhe avokati i të dyshuarit të katërt, Trim Baraku, pronar i një argjendarie në ...