Postet nga: velipojë

Zjarr i madh në Velipojë, flakët “luftohen” me shkurre

Një zjarr i rënë  ka përfshirë zonën e Malikolajt në Velipojë, në një sipërfaqe të konsiderueshme të pyllëzuar .

Tregtia e paligjshme me bombolat e gazit shkakton tragjedi në Shqipëri

Alketa Gjoka u zgjua herët mëngjesin e së dielës më 4 korrik 2021, me planin që të bënte gati për pushuesit hotelin e vogël të familjes, ...

U qëllua me armë zjarri, vdes ish-kryetari i Komunës së Velipojës

Ish-deputeti dhe ish-kreu i Komunës së Velipojës, Pashko Ujka, nuk i ka mbijetuar plagëve të marra dhe ka vdekur në spitalin e Shkodrës.

Vdes në Itali 19-vjeçarja që u dogj nga shpërthimi i bombolës në Velipojë

Ka ndërruar jetë një nga vajzat që u dogj nga shpërthimi i bombolës në Velipojë bashkë me nënën dhe dy motrat e saj.

VIDEO: Hoteli i shkrumbuar nga flakët në Velipojë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Velipojë ku si pasojë e një shpërthimi bombole gazi në një hotel kanë mbetur të plagosur ...

Ngjarje e rëndë në Velipojë, nga shpërthimi i bombolës së gazit lëndohen rëndë 3 gra dhe 1 fëmijë

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Velipojë.

Tragjedia në Velipojë, arrestohen 2 të dyshuar, 3 të tjerë shpallen në kërkim

Në lidhje me rastin tragjik që ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në Velipojë, ku katër persona janë vrarë e dy janë plagosur, ...

(VIDEO) Babai i viktimave: “Më vranë dy djemtë, çfarë më duhet më jeta”

Pjetër Gocaj, babai i dy vëllezërve të vrarë mbrëmjen e djeshme për shkak të një konflikti të momentit për hapësirën e plazhit ...