Postet nga: velipojë

Vdes në Itali 19-vjeçarja që u dogj nga shpërthimi i bombolës në Velipojë

Ka ndërruar jetë një nga vajzat që u dogj nga shpërthimi i bombolës në Velipojë bashkë me nënën dhe dy motrat e saj.

VIDEO: Hoteli i shkrumbuar nga flakët në Velipojë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Velipojë ku si pasojë e një shpërthimi bombole gazi në një hotel kanë mbetur të plagosur ...

Ngjarje e rëndë në Velipojë, nga shpërthimi i bombolës së gazit lëndohen rëndë 3 gra dhe 1 fëmijë

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Velipojë.

Tragjedia në Velipojë, arrestohen 2 të dyshuar, 3 të tjerë shpallen në kërkim

Në lidhje me rastin tragjik që ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në Velipojë, ku katër persona janë vrarë e dy janë plagosur, ...

(VIDEO) Babai i viktimave: “Më vranë dy djemtë, çfarë më duhet më jeta”

Pjetër Gocaj, babai i dy vëllezërve të vrarë mbrëmjen e djeshme për shkak të një konflikti të momentit për hapësirën e plazhit ...

4 të vrarë e 2 të plagosur në Velipojë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në plazhin e Velipojës rreth orës 00:30 të 27 qershorit, ku katër persona kanë mbetur të vrarë dhe dy të tjerë janë ...

Burokracitë dhe zvarritjet fajësohen për mungesën e sigurisë në plazhe

Mungesa e rojës së plazhit dhe vonesa e ndihmës së shpejtë fajësohet prej pushuesve në Velipojë si shkak për vdekjen e një 40-vjeçari nga Kosova. ...

Pushuesit në Velipojë në protestë: Plazhi nuk ka roje dhe mungon shërbimi mjekësor

Vdekja e një 44-vjeçari në plazhin e Velipojës si pasojë e infarktit të pësuar në momentin që ka hyrë në ujë dhe vonesa për afro 1 orë ...