Postet nga: bombola e gazit

Shpërthen një bombolë gazi në Prishtinë, lëndohet një person

Një person është lënduar nga shpërthimi i një bombole të gazit që ka ndodhur sot në Prishtinë.

Vdes në Itali 19-vjeçarja që u dogj nga shpërthimi i bombolës në Velipojë

Ka ndërruar jetë një nga vajzat që u dogj nga shpërthimi i bombolës në Velipojë bashkë me nënën dhe dy motrat e saj.

VIDEO: Hoteli i shkrumbuar nga flakët në Velipojë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Velipojë ku si pasojë e një shpërthimi bombole gazi në një hotel kanë mbetur të plagosur ...

Ferizaj - Policia me fushatë vetëdijësuese për bombolat e gazit

Një rast fatkeq pati ndodhur në Ferizaj në fillim të muajit janar 2021. Një bombolë gazi pati pëlcitur në një nga restorantet e kësaj komune. Mirëpo, katër ...

Bombolat e kurdisura në Kosovë

Një numër i madh i bombolave të gazit që përdoren nga amvisëritë, gastronomia si dhe një pjesë e industrisë, nuk kalojën nëpër faza testuese ...

Të lënduarit nga shpërthimi i gazit në qendrën tregtare - jashtë rrezikut për jetë

Ushtruesi i detyrës së drejtorit të përgjithshëm të ShSKUK-së, Valbon Krasniqi, ka bërë të ditur se në orët e mbrëmjes ka vizituar të lë...

Shpërthen bombola e gazit në Kumanovë, 3 të vdekur e 6 të plagosur

Një bombol gazi ka shpërthyer këtë mëngjes në një shtëpi në fshatin Rramanli të Kumanovës  duke shkaktuar më pas një zjarr të madh dhe si ...

Shqipëri - 3 të vdekur dhe 1 i plagosur rëndë nga shpërthimi i bombolës së gazit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Ostren i Madh në Bulqizë të Shqipërisë, ku tre persona kanë humbur jetën nga shpërthimi i një bombole ...