Postet nga: Smajl Latifi

Komuna e Rahovecit tash e dy vite pa asnjë noter, kryetari kërkon zgjidhje sa më shpejtë

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka ngritur shqëtësimin për mungesën e një noteri në këtë komunë.

Kallëzimi penal i kryeinspektorit të Arsimit në Gjakovë ndaj Smajl Latifit, Prokuroria merr këtë vendim

Prokuroria Themelore e Gjakovës, më 7 mars, e ka hedhur kallëzimin penal ndaj kryetarit të Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, të paraqitur nga kryeinspektori i Arsimit në Gjakovë, ...

Premtimet e Smajl Latifit dhe Visar Korenicës për shëndetësinë e Rahovecit

Kandidatët për balotazhin në Rahovec, Smajl Latifi dhe Visar Korenica, kanë shpalosur programin e tyre për shëndetësinë.

Korenica: Të gjitha objektet publike do të kenë qasje për personat me nevoja të veçanta

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Rahovecit, Visar Korenica, ka thënë se në mandatin e tij do të përfundojë stadiumi i qytetit.

Latifi: S’mund të jap premtim sot se kur do t’i bëj fshatrat me ujë të pijshëm

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për kryetar të Rahovecit, Smajl Latifi, ka thënë se nuk mund të japë premtim se kur do ...

A kanë gjetur AAK dhe LVV në Rahovec partner koalicioni?

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes për Rahovecin, Visar Korenica, ka thënë se tashmë kanë biseduar me dy partitë opozitare dhe po presin për konkretizim të marrë...

Debat Përnime për balotazhin në Rahovec - LIVE

Kandidatët e partive politike që synojnë të marrin udhëheqjen e Rahovecit diskutojnë në "Debat Përnime" për balotazhin e 14 nëntorit.

Smajl Latifi fitoi më së shumti nga votat me kusht

Qendra e Numërimit dhe Rezultateve ka publikuar rezultatet e votave me kusht dhe atyre të personave me nevoja të veçanta në komunën e Rahovecit.